Wyjazdy Himalaje

Chcesz zdobywać wysokie góry? Trekkingi w Nepalu trwają nawet kilkanaście dni!
Przyjedź do Nepalu na wyprawę życia!

Annapurna Base Camp

Trekkingi są coraz częściej wybierane przez wielu podróżników. Nie tylko ze względu na fakt, że wiodą przez najwyższe góry na świecie, ale na to, że na ich trasie można zobaczyć wiele przepięknych widoków górskich. Jednym z najczęściej wybieranych trekkingów jest Annapurna Base Camp, nie tylko ze względu na przepiękne krajobrazy, ale również łatwość trekkingu. Jeżeli nie miałeś wcześniej z nim do czynienia, nie musisz się martwić, że coś pójdzie nie tak. Annapurna Basem Camp można dopasować do indywidualnych cech trekkera i jego możliwości. Nasi pracownicy dopasują do każdego wymagań, dlatego nie musicie się martwić, że nie dacie rady! Annapurna Base Camp to niesamowita przygoda, która przyniesie wiele wrażeń dla każdego!

Wiele osób pyta nas o to, czy należy decydować się na przewodnika podczas wyprawy. Poniżej znajdziecie odpowiedź.

Czy oznakowanie szlaków jest dobre?Annapurna Base Camp

Decydując się na trekking, musicie wiedzieć, że szlaki są bardzo dobrze oznakowane jednak, w razie problemów zawsze jest mieć dobrze kogoś, kto pomoże w różnych problemach. Jeżeli chcesz się zdecydować na samotną podróż, dasz radę przejść cały trekking z mapą, jednak może być to niebezpieczne. 

Annapurna Base Camp to doskonałe rozwiązanie dla każdej grupy wiekowej. Na szlaku można poznać wiele młodych ludzi, ale również i tych starszych. Warto jednak wiedzieć, że są to osoby, dla których trekking jest obcy.

Annapurna czy Manaslu?

Annapurna Base Camp

Annapurna to wspaniały region trekkingowy, który pokaże Ci wszystko co jest dostępne w Nepalu i Hiamalajach. W regionie Annapurna masz do dyspozycji trekkingi bazujące na zwiedzaniu, poznawaniu kultury i ludności Nepalu.

Annapurna Circuit Trek - to 24 dniowy treking, który wiedzie Cię pomiędzy najwyższymi szczytami świata.

W Himalajach najwyższe góry mają ponad 8 tys m n.p.m. a w samym Nepalu możesz zobaczyć osiem z nich podczas trekkingów wokół gór. Z łątwością odnajdziesz szlaki, które poprowadzą Cie pod ostatnie bazy wypadowe Everest Base Camp

Manaslu Trekking to wyjątkowy szlak, który pokaże Ci kulturę, religię oraz ludzi Nepalu. Region ten jest otwarty dla turystów od 1991 roku, jednak dostęp tutaj był utrudniony ze względu na brak właściwej drogi, którą dopiero wybudowano.

01.

Przygotowanie do Trekkingu w Nepalu

Jeśli na codzień jesteś aktywny chociaż w minimalnym stopniu, jesteśmy w stanie wytypować dla Ciebie trekking w Nepalu, któremu sprostasz bez większych wyzwań.

02.

Przygotowanie plecaka na wyprawę do Nepalu

Jeśli wybierzemy już odpowiedni trekking, który spełnia Twoje oczekiwania prześlemy Ci listę ekwipunku niezbędnego w plecaku. Wypunktujemy to co jest niezbędne, jak również rzeczy dodatkowe, które umilą podróż, niezapominaj jednak, że to Ty dźwigasz swój plecak

03.

Przygotowanie dokumentów do Nepalu

Zatroszczymy się o wszystkie dokumenty w celu wyjazdu od biletów lotniczych aż po rezerwację pensjonatów. Pamiętaj, że niektóre trekkingi wymagają dodatkowych dokumentów, dlatego zdaj się na nas.