Wyjazdy Himalaje

Chcesz zdobywać wysokie góry? Trekkingi w Nepalu trwają nawet kilkanaście dni!
Przyjedź do Nepalu na wyprawę życia!

Wycieczka Nepal Mount Everest

Marzy Ci się podróż w serce najwyższych i zapierdających dech w piersiach gór świata? Wybierz się na trekking do bazy pod Everestem! Ten niezwykle popularny szlak prowadzi prosto na wzgórze Kala Pattar, według odczytu doktora Luis A. Ruedasa, będąc na nim staniemy na wysokosci aż 5643 m n.p.m. Czy to możliwe? Naturalnie! Po odpowiednim przystosowaniu się do warunków wysokogórskich, zdobędziesz najwyższy punkt osiągalny bez profesjonalnych umiejętności i sprzętu. Zobaczysz z tego miejsca niezwykły widok na Mt. Everest, a także inne wielkie góry jak Nuptse i Changtse.

wycieczka nepal Mount Everest trekking do Bazy pod Everestem

Everest Base Camp trek

Wędrówka będzie bezkonkurencyjnie atrakcyjna dla miłośników górskich wędrówek. Pełna niesamowitych wrażeń, z których wyniesiemy mnóstwo świetnych wspomnień. Trekking Everest Base Camp bez wątpienia zapamiętamy na całe życie! Podczas wędrówki do wzgórza Kalapathar ujrzymy wiele zapierających dech w piersiach widoków. Oprócz tego będziemy oddychać niezwykle świeżym, przejrzystym powietrzem, czego nie doświadczymy nigdzie indziej na świecie. To miejsce całkowicie naturalne i odcięte od zanieczyszczeń.

Dzięki takiej wycieczce w Himalaje można spełnić swoje marzenie o zobaczeniu najwyższej góry świata. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy się spakować i pojechać z nami do Nepalu, aby móc cieszyć się tą niesamowitą przygodą. Nie zwlekaj i zyskaj satysfakcję dotarcia pod najwyższy szczyt Ziemi. Duma z pokonania własnych słabości gwarantowana!

Annapurna czy Manaslu?

Annapurna Base Camp

Annapurna to wspaniały region trekkingowy, który pokaże Ci wszystko co jest dostępne w Nepalu i Hiamalajach. W regionie Annapurna masz do dyspozycji trekkingi bazujące na zwiedzaniu, poznawaniu kultury i ludności Nepalu.

Annapurna Circuit Trek - to 24 dniowy treking, który wiedzie Cię pomiędzy najwyższymi szczytami świata.

W Himalajach najwyższe góry mają ponad 8 tys m n.p.m. a w samym Nepalu możesz zobaczyć osiem z nich podczas trekkingów wokół gór. Z łątwością odnajdziesz szlaki, które poprowadzą Cie pod ostatnie bazy wypadowe Everest Base Camp

Manaslu Trekking to wyjątkowy szlak, który pokaże Ci kulturę, religię oraz ludzi Nepalu. Region ten jest otwarty dla turystów od 1991 roku, jednak dostęp tutaj był utrudniony ze względu na brak właściwej drogi, którą dopiero wybudowano.

01.

Przygotowanie do Trekkingu w Nepalu

Jeśli na codzień jesteś aktywny chociaż w minimalnym stopniu, jesteśmy w stanie wytypować dla Ciebie trekking w Nepalu, któremu sprostasz bez większych wyzwań.

02.

Przygotowanie plecaka na wyprawę do Nepalu

Jeśli wybierzemy już odpowiedni trekking, który spełnia Twoje oczekiwania prześlemy Ci listę ekwipunku niezbędnego w plecaku. Wypunktujemy to co jest niezbędne, jak również rzeczy dodatkowe, które umilą podróż, niezapominaj jednak, że to Ty dźwigasz swój plecak

03.

Przygotowanie dokumentów do Nepalu

Zatroszczymy się o wszystkie dokumenty w celu wyjazdu od biletów lotniczych aż po rezerwację pensjonatów. Pamiętaj, że niektóre trekkingi wymagają dodatkowych dokumentów, dlatego zdaj się na nas.