Wyjazdy Himalaje

Chcesz zdobywać wysokie góry? Trekkingi w Nepalu trwają nawet kilkanaście dni!
Przyjedź do Nepalu na wyprawę życia!

Langtang Gosaikunda Lake Trek

Czujesz, ze zwykły Langtang trek jest nie dla Ciebie i potrzebujesz czegoś więcej? Najlepszym rozwiązaniem okaże się wędrówka wraz ze nami na Langtang Gosaikunda Lake Trek. Jest to trekking, który oprócz wszystkiego co oferuje nam Langtang Valley trek, jest rozszerzony o dodatkową atrakcję - wyprawa nad święte jezioro Gosainkund. Według wierzeń Nepalczyków, kąpiel w tym jeziorze jest w stanie zmyć grzechy, a także zapewnić dobrobyt w życiu. Oczywiście będąc na miejscu trzeba zachowywać się stosownie, by nie urazić tutejszych mieszkańców.

Trasa, aż do osady Kyanjin Gompa nada się nawet na trasę dla początkujących. Jednak w przypadku chęci przejścia dalszego odcinka, dzielącego tą osadę od świętego jeziora trzeba lepiej się przygotować. Fragment tego Langtang treku prowadzi poprzez szlak z dużą ilością podejść i zejść, przez co, żeby pokonać tę trasę potrzebna będzie ogólnie dobra kondycja fizyczna i nienaganna sprawność.

Niezwykłe widoki, które wynagrodzą Ci wszelki wysiłek!

Mimo wszystko, wysiłek włożony w przebycie tego dodatkowego odcinku się opłaci, ponieważ dzięki temu będziemy mieć szansę podziwiać naprawdę piękną scenerię otaczającego nas krajobrazu. Samo jezioro Gosaikunda ma swój nieprawdopodobny urok. Dzięki temu trekowi Langtang, na pewno zyskasz naprawdę wiele nowych wspomnień i wyniesiesz ze tej przygody całkowicie nowe doświadczenia.

Jest to również możliwość spełnienia swoich marzeń o prawdziwej przygodzie w górach i zobaczenia niesamowitych górskich krajobrazów. Być może po wyprawie Langtang Gosaikunda Lake Trek, będziesz chciał wybrać się w niesamowitą podróż do Nepalu kolejny raz!

Annapurna czy Manaslu?

Annapurna Base Camp

Annapurna to wspaniały region trekkingowy, który pokaże Ci wszystko co jest dostępne w Nepalu i Hiamalajach. W regionie Annapurna masz do dyspozycji trekkingi bazujące na zwiedzaniu, poznawaniu kultury i ludności Nepalu.

Annapurna Circuit Trek - to 24 dniowy treking, który wiedzie Cię pomiędzy najwyższymi szczytami świata.

W Himalajach najwyższe góry mają ponad 8 tys m n.p.m. a w samym Nepalu możesz zobaczyć osiem z nich podczas trekkingów wokół gór. Z łątwością odnajdziesz szlaki, które poprowadzą Cie pod ostatnie bazy wypadowe Everest Base Camp

Manaslu Trekking to wyjątkowy szlak, który pokaże Ci kulturę, religię oraz ludzi Nepalu. Region ten jest otwarty dla turystów od 1991 roku, jednak dostęp tutaj był utrudniony ze względu na brak właściwej drogi, którą dopiero wybudowano.

01.

Przygotowanie do Trekkingu w Nepalu

Jeśli na codzień jesteś aktywny chociaż w minimalnym stopniu, jesteśmy w stanie wytypować dla Ciebie trekking w Nepalu, któremu sprostasz bez większych wyzwań.

02.

Przygotowanie plecaka na wyprawę do Nepalu

Jeśli wybierzemy już odpowiedni trekking, który spełnia Twoje oczekiwania prześlemy Ci listę ekwipunku niezbędnego w plecaku. Wypunktujemy to co jest niezbędne, jak również rzeczy dodatkowe, które umilą podróż, niezapominaj jednak, że to Ty dźwigasz swój plecak

03.

Przygotowanie dokumentów do Nepalu

Zatroszczymy się o wszystkie dokumenty w celu wyjazdu od biletów lotniczych aż po rezerwację pensjonatów. Pamiętaj, że niektóre trekkingi wymagają dodatkowych dokumentów, dlatego zdaj się na nas.