Wyjazdy Himalaje

Chcesz zdobywać wysokie góry? Trekkingi w Nepalu trwają nawet kilkanaście dni!
Przyjedź do Nepalu na wyprawę życia!

Przelot Helikopterem

Wycieczka w Himalaje to podróż, która od lat spędza Ci sen z powiek, ale targają Tobą wątpliwości? Być może nie masz zbyt dobrej kondycji i obawiasz się, że nawet kilkunastodniowy trekking nie będzie odpowiadał Twojej sprawności i aspiracjom. Mamy dla Ciebie inną propozycję, która może Cię zaciekawić, a jest nią wyjątkowy i niezwykle malowniczy przelot helikopterem.

Dzięki temu możesz cieszyć się niesamowitym pięknem ośnieżonych szczytów i spełnić swoje marzenie, aby znaleźć się wśród mistycyzmu tych majestatycznych gór. Wystarczy tylko, że skorzystasz z naszej oferty!

Wybierając się na taką wycieczkę w Himalaje, masz okazję podziwiać z zupełnie nowej perspektywy niebywale piękne widoki na najwyższe góry świata oraz rozległe tereny Nepalu. Dzięki temu, nawet jeżeli nie jesteś w stanie iść na jeden z naszych niezwykle atrakcyjnych trekkingów, możesz zobaczyć to, co tak tłumnie przyciąga do siebie turystów. Będzie to himalajski urok i astmosfera nie z tej ziemi!

Ten rodzaj wycieczki w Himalaje jest niezapomnianym przeżyciem, którego warto doświadczyć. Uzyskujemy niesamowite wspomnienia, a monumentalne góry będą zapierać dech w piersi, nawet kiedy znajdujemy się na wysokościach. Jest to również świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby przeżyć więcej przygód podczas swojej wizyty w Nepalu, poza górskimi wędrówkami, zwiedzaniem miast i świątyń.

Lot helikopterem obejmujący panoramę himalajskich szczytów to niezapomniane przeżycie.

 

Annapurna czy Manaslu?

Annapurna Base Camp

Annapurna to wspaniały region trekkingowy, który pokaże Ci wszystko co jest dostępne w Nepalu i Hiamalajach. W regionie Annapurna masz do dyspozycji trekkingi bazujące na zwiedzaniu, poznawaniu kultury i ludności Nepalu.

Annapurna Circuit Trek - to 24 dniowy treking, który wiedzie Cię pomiędzy najwyższymi szczytami świata.

W Himalajach najwyższe góry mają ponad 8 tys m n.p.m. a w samym Nepalu możesz zobaczyć osiem z nich podczas trekkingów wokół gór. Z łątwością odnajdziesz szlaki, które poprowadzą Cie pod ostatnie bazy wypadowe Everest Base Camp

Manaslu Trekking to wyjątkowy szlak, który pokaże Ci kulturę, religię oraz ludzi Nepalu. Region ten jest otwarty dla turystów od 1991 roku, jednak dostęp tutaj był utrudniony ze względu na brak właściwej drogi, którą dopiero wybudowano.

01.

Przygotowanie do Trekkingu w Nepalu

Jeśli na codzień jesteś aktywny chociaż w minimalnym stopniu, jesteśmy w stanie wytypować dla Ciebie trekking w Nepalu, któremu sprostasz bez większych wyzwań.

02.

Przygotowanie plecaka na wyprawę do Nepalu

Jeśli wybierzemy już odpowiedni trekking, który spełnia Twoje oczekiwania prześlemy Ci listę ekwipunku niezbędnego w plecaku. Wypunktujemy to co jest niezbędne, jak również rzeczy dodatkowe, które umilą podróż, niezapominaj jednak, że to Ty dźwigasz swój plecak

03.

Przygotowanie dokumentów do Nepalu

Zatroszczymy się o wszystkie dokumenty w celu wyjazdu od biletów lotniczych aż po rezerwację pensjonatów. Pamiętaj, że niektóre trekkingi wymagają dodatkowych dokumentów, dlatego zdaj się na nas.