Wyjazdy Himalaje

Chcesz zdobywać wysokie góry? Trekkingi w Nepalu trwają nawet kilkanaście dni!
Przyjedź do Nepalu na wyprawę życia!

Wyprawy Nepal - start

Nasza doskonała oferta przewiduje wyjazd w Himalaje w rodzinnym wydaniu. Proponujemy wyprawy przeznaczone dla rodzin z dziećmi lub dla osób, które po prostu podczas wyjazdu do Nepalu chciałyby zwiedzić jak najwięcej miejsc i jak najlepiej poznać atrakcje tamtejszych stron. Wyjątkowa kultura, niesamowite krajobrazy oraz niepowtarzalne bogactwo przyrodnicze.

W planie takich wypraw w Himalaje są krótkie trekkingi po zboczach górskich, zwiedzanie zabytków, świątyń oraz obcowanie z przyrodą w parku narodowym. Ten trekking został zaprojektowany tak, aby nawet osoby nie posiadające dobrej kondycji mogły cieszyć się wyjazdem, doświadczać wielu przeżyć i emocji związanych z pięknymi widokami oraz obcowaniem z przyrodą.

Wycieczki Himalaje Wycieczka Nepal Mount Everest

Trekking Nepal - od podstaw

Zapraszamy na zasmakowanie przygody życia osoby aktywne i kochające uprawiać jogę. Nasza oferta wyjazdu Nepal jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Proponujemy praktykowanie jogi pod okiem mistrza. Jest to wyjazd dla osób aktywnych, poszukujących nowych doznań, które chcą skłębić tajniki jogi wprost od mistycznego guru. Dzięki temu wyjazdowi Nepal poznasz siebie i swoje możliwości, nowe techniki pracy, poznasz nową kulturę, wyciszysz się duchowo.

Przewidzieliśmy czas na:

  • zwiedzanie buddyjskich świątyń,
  • krótką wyprawę Nepal po zboczach górskich,
  • warsztaty kucharskie, bezpośrednie spotkanie z kulturą tubylców.

W odpowiednich warunkach pogodowych, zajęcia jogi będą odbywać się na zewnątrz, to niezwykłe przeżycie cielesne oraz duchowe.

Annapurna czy Manaslu?

Annapurna Base Camp

Annapurna to wspaniały region trekkingowy, który pokaże Ci wszystko co jest dostępne w Nepalu i Hiamalajach. W regionie Annapurna masz do dyspozycji trekkingi bazujące na zwiedzaniu, poznawaniu kultury i ludności Nepalu.

Annapurna Circuit Trek - to 24 dniowy treking, który wiedzie Cię pomiędzy najwyższymi szczytami świata.

W Himalajach najwyższe góry mają ponad 8 tys m n.p.m. a w samym Nepalu możesz zobaczyć osiem z nich podczas trekkingów wokół gór. Z łątwością odnajdziesz szlaki, które poprowadzą Cie pod ostatnie bazy wypadowe Everest Base Camp

Manaslu Trekking to wyjątkowy szlak, który pokaże Ci kulturę, religię oraz ludzi Nepalu. Region ten jest otwarty dla turystów od 1991 roku, jednak dostęp tutaj był utrudniony ze względu na brak właściwej drogi, którą dopiero wybudowano.

01.

Przygotowanie do Trekkingu w Nepalu

Jeśli na codzień jesteś aktywny chociaż w minimalnym stopniu, jesteśmy w stanie wytypować dla Ciebie trekking w Nepalu, któremu sprostasz bez większych wyzwań.

02.

Przygotowanie plecaka na wyprawę do Nepalu

Jeśli wybierzemy już odpowiedni trekking, który spełnia Twoje oczekiwania prześlemy Ci listę ekwipunku niezbędnego w plecaku. Wypunktujemy to co jest niezbędne, jak również rzeczy dodatkowe, które umilą podróż, niezapominaj jednak, że to Ty dźwigasz swój plecak

03.

Przygotowanie dokumentów do Nepalu

Zatroszczymy się o wszystkie dokumenty w celu wyjazdu od biletów lotniczych aż po rezerwację pensjonatów. Pamiętaj, że niektóre trekkingi wymagają dodatkowych dokumentów, dlatego zdaj się na nas.