Wyjazdy Himalaje

Chcesz zdobywać wysokie góry? Trekkingi w Nepalu trwają nawet kilkanaście dni!
Przyjedź do Nepalu na wyprawę życia!

Kontakt do redakcji trekking Nepal

Wybierając się na trekking Nepal istnieje możliwość zadecydowania, czy chcemy sami nosić plecak, czy wynająć osobę odpowiedzialną za pomoc w noszeniu bagażu (do 25kg), tzw. tragarza. Pomimo obciążenia wchodzą oni bez problemu na szczyty górskie, bardzo często nawet szybciej niż turyści.

Wybierając drugą opcję, należy każdego dnia umówić się z porterem w wyznaczonym miejscu i wyznaczonej godzinie, gdzie ma czekać następnego dnia. Często udzielają oni informacji o miejscowej ludności oraz hostelach. Jednakże dużą satysfakcję podczas trekkingu Nepal przynosi dźwiganie samodzielnie swojego własnego bagażu. Decyzja należy już tylko do Państwa.

BAGAŻ

Wiele osób zastanawia się co należy wziąć ze sobą na trekking Nepal. W kolejnych zakładkach odnaleźć można dokładną listę akcesoriów i ubrań, które podczas wyprawy staną się niezbędne. Należy pamiętać, że podczas trekkingu Nepal powinno się ubierać na tzw. cebulkę, czyli warstwowo, ponieważ pogoda w górach zmienia się szybko i gwałtownie, trzeba być przygotowanym na każdą okoliczność.

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza bądź telefonicznie. Pomożemy dopasować najkorzystniejszą ofertę, odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wątpliwości. Naszą firmę tworzą niezwykle sympatyczni ludzie z pasją do podróżowania i górskich wędrówek. Doświadczenie i doskonała znajomość nepalskiego terenu owocuje w najrozsądniejsze rozwiązania na szlakach. Jeszcze nikogo nie zawiedliśmy, zadzwoń i przekonaj się sam.

Annapurna czy Manaslu?

Annapurna Base Camp

Annapurna to wspaniały region trekkingowy, który pokaże Ci wszystko co jest dostępne w Nepalu i Hiamalajach. W regionie Annapurna masz do dyspozycji trekkingi bazujące na zwiedzaniu, poznawaniu kultury i ludności Nepalu.

Annapurna Circuit Trek - to 24 dniowy treking, który wiedzie Cię pomiędzy najwyższymi szczytami świata.

W Himalajach najwyższe góry mają ponad 8 tys m n.p.m. a w samym Nepalu możesz zobaczyć osiem z nich podczas trekkingów wokół gór. Z łątwością odnajdziesz szlaki, które poprowadzą Cie pod ostatnie bazy wypadowe Everest Base Camp

Manaslu Trekking to wyjątkowy szlak, który pokaże Ci kulturę, religię oraz ludzi Nepalu. Region ten jest otwarty dla turystów od 1991 roku, jednak dostęp tutaj był utrudniony ze względu na brak właściwej drogi, którą dopiero wybudowano.

01.

Przygotowanie do Trekkingu w Nepalu

Jeśli na codzień jesteś aktywny chociaż w minimalnym stopniu, jesteśmy w stanie wytypować dla Ciebie trekking w Nepalu, któremu sprostasz bez większych wyzwań.

02.

Przygotowanie plecaka na wyprawę do Nepalu

Jeśli wybierzemy już odpowiedni trekking, który spełnia Twoje oczekiwania prześlemy Ci listę ekwipunku niezbędnego w plecaku. Wypunktujemy to co jest niezbędne, jak również rzeczy dodatkowe, które umilą podróż, niezapominaj jednak, że to Ty dźwigasz swój plecak

03.

Przygotowanie dokumentów do Nepalu

Zatroszczymy się o wszystkie dokumenty w celu wyjazdu od biletów lotniczych aż po rezerwację pensjonatów. Pamiętaj, że niektóre trekkingi wymagają dodatkowych dokumentów, dlatego zdaj się na nas.