Wyjazdy Himalaje

Chcesz zdobywać wysokie góry? Trekkingi w Nepalu trwają nawet kilkanaście dni!
Przyjedź do Nepalu na wyprawę życia!

Wyprawy Nepal

Wyprawy Nepal pełnią wiele ważnych zadań w życiu każdego człowieka. Decydując się na przyjazd do Nepalu, musicie wiedzieć, że jest to tajemnicze miasto, które posiada wiele ciekawych miejsc. Decydując się na wyprawy Nepal, macie pewność, że nie pożałujecie tej decyzji! To doskonałe rozwiązanie, dla każdego, kto pragnie, odciąć się od codzienności. Jeżeli pragniesz przeżyć niezapomniane wakacje, muszą się one odbyć  Nepalu! Wyprawy Nepal sprawią, że wasze problemy związane z wakacjami znikną! Nepal zagwarantuje wiele atrakcji, które pozostaną w waszej pamięci na zawsze! 

Warto również wziąć pod uwagę, że samodzielnie wybierasz sobie miejsce wyprawy, dlatego możesz ją dopasować do swoich potrzeb. Jeżeli nie wiesz co zrobić, z wolnym czasem, warto w pierwszej kolejności zastanowić się nad wyprawą do tego przepięknego miasta!

Czy jest internet w Nepalu?Wyprawy Nepal

W Nepalu tak, jak w pozostałych państwach dostęp do internetu oczywiście jest. Warto jednak wiedzieć, że na wyższych wysokościach będzie z nim problem. W Katmandu można się z nim połączyć w każdej kawiarence czy restauracji. Warto również wiedzieć, że dostęp do niego można wykupić na całej trasie. Zakup karty nie jest bardzo drogi, dlatego warto z niego skorzystać. Jeżeli jednak chodzi o telefon, warto jest, kupić kartę na miejscu. Wtedy zasięg na pewno będzie lepszy. Wyprawy Nepal to doskonała okazja do tego, aby móc pozwolić sobie na wakacje życia!

 

 

Annapurna czy Manaslu?

Annapurna Base Camp

Annapurna to wspaniały region trekkingowy, który pokaże Ci wszystko co jest dostępne w Nepalu i Hiamalajach. W regionie Annapurna masz do dyspozycji trekkingi bazujące na zwiedzaniu, poznawaniu kultury i ludności Nepalu.

Annapurna Circuit Trek - to 24 dniowy treking, który wiedzie Cię pomiędzy najwyższymi szczytami świata.

W Himalajach najwyższe góry mają ponad 8 tys m n.p.m. a w samym Nepalu możesz zobaczyć osiem z nich podczas trekkingów wokół gór. Z łątwością odnajdziesz szlaki, które poprowadzą Cie pod ostatnie bazy wypadowe Everest Base Camp

Manaslu Trekking to wyjątkowy szlak, który pokaże Ci kulturę, religię oraz ludzi Nepalu. Region ten jest otwarty dla turystów od 1991 roku, jednak dostęp tutaj był utrudniony ze względu na brak właściwej drogi, którą dopiero wybudowano.

01.

Przygotowanie do Trekkingu w Nepalu

Jeśli na codzień jesteś aktywny chociaż w minimalnym stopniu, jesteśmy w stanie wytypować dla Ciebie trekking w Nepalu, któremu sprostasz bez większych wyzwań.

02.

Przygotowanie plecaka na wyprawę do Nepalu

Jeśli wybierzemy już odpowiedni trekking, który spełnia Twoje oczekiwania prześlemy Ci listę ekwipunku niezbędnego w plecaku. Wypunktujemy to co jest niezbędne, jak również rzeczy dodatkowe, które umilą podróż, niezapominaj jednak, że to Ty dźwigasz swój plecak

03.

Przygotowanie dokumentów do Nepalu

Zatroszczymy się o wszystkie dokumenty w celu wyjazdu od biletów lotniczych aż po rezerwację pensjonatów. Pamiętaj, że niektóre trekkingi wymagają dodatkowych dokumentów, dlatego zdaj się na nas.