Wyjazdy Himalaje

Chcesz zdobywać wysokie góry? Trekkingi w Nepalu trwają nawet kilkanaście dni!
Przyjedź do Nepalu na wyprawę życia!

Trekking Himalaje

Choć każdy, kto słyszy słowo Nepal, widzi w myślach trekking Himalaje, musi jednak wiedzieć, że państwo to jest czymś więcej nic tylko wyprawą do najwyższych gór świata. Można tutaj znaleźć wiele ciekawych tradycji, historii jak i bogatą kulturę. Trekking Himalaje to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie przeżyć przygodę w najwyższych górach świata. Jeżeli jednak pragniesz poznać coś innego, coś, czego nie zapomnisz do końca życia, warto wybrać się do Katmandu i poznać to miasto w całości! 

Trekking Himalaje nie należy odkładać na później, jednak warto zdecydować się również na odwiedzenie jednego z najpiękniejszych miast świata! To doskonała okazja, na to, aby uciec od otaczającego świata i skorzystać z zalet, jakie możecie spotkać w Nepalu!

Nie zapomnij się ubezpieczyć!Trekking Himalaje

Decydując się na trekking Himalaje, nie możesz zapomnieć o ubezpieczeniu. Musi ono posiadać wszelkie ważne kwestie, dlatego powinniście poinformować ubezpieczyciela o tym, że wybieracie się do Nepalu na trekking, i będziecie przebywać na wysokościach na przykład powyżej 8 tysiącach. Ważną kwestią jest również uwzględnienie akcji ratunkowej z użyciem helikoptera. 

Jeżeli pragniesz wyjechać na trekking do Nepalu, musisz wiedzieć, że bez ubezpieczenia Twoja podróż nie będzie, taka jak sobie wymarzysz. Musisz wiedzieć, że ubezpieczenie to gwarancja bezpieczeństwa, dlatego musisz się na niego zdecydować!

Annapurna czy Manaslu?

Annapurna Base Camp

Annapurna to wspaniały region trekkingowy, który pokaże Ci wszystko co jest dostępne w Nepalu i Hiamalajach. W regionie Annapurna masz do dyspozycji trekkingi bazujące na zwiedzaniu, poznawaniu kultury i ludności Nepalu.

Annapurna Circuit Trek - to 24 dniowy treking, który wiedzie Cię pomiędzy najwyższymi szczytami świata.

W Himalajach najwyższe góry mają ponad 8 tys m n.p.m. a w samym Nepalu możesz zobaczyć osiem z nich podczas trekkingów wokół gór. Z łątwością odnajdziesz szlaki, które poprowadzą Cie pod ostatnie bazy wypadowe Everest Base Camp

Manaslu Trekking to wyjątkowy szlak, który pokaże Ci kulturę, religię oraz ludzi Nepalu. Region ten jest otwarty dla turystów od 1991 roku, jednak dostęp tutaj był utrudniony ze względu na brak właściwej drogi, którą dopiero wybudowano.

01.

Przygotowanie do Trekkingu w Nepalu

Jeśli na codzień jesteś aktywny chociaż w minimalnym stopniu, jesteśmy w stanie wytypować dla Ciebie trekking w Nepalu, któremu sprostasz bez większych wyzwań.

02.

Przygotowanie plecaka na wyprawę do Nepalu

Jeśli wybierzemy już odpowiedni trekking, który spełnia Twoje oczekiwania prześlemy Ci listę ekwipunku niezbędnego w plecaku. Wypunktujemy to co jest niezbędne, jak również rzeczy dodatkowe, które umilą podróż, niezapominaj jednak, że to Ty dźwigasz swój plecak

03.

Przygotowanie dokumentów do Nepalu

Zatroszczymy się o wszystkie dokumenty w celu wyjazdu od biletów lotniczych aż po rezerwację pensjonatów. Pamiętaj, że niektóre trekkingi wymagają dodatkowych dokumentów, dlatego zdaj się na nas.